To już rok!

Dokładnie 5 czerwca 2017 roku o godzinie 6:00 Radio Ostrowiec rozpoczęło nadawanie programu.

Od roku nieprzerwanie gramy dla Was przez 24 godziny. Witamy naszych Słuchaczy w porannym programie 'Radio Ostrowiec na Dzień Dobry’, prowadzimy przez południe programem 'W dobrym miejscu. W dobrym czasie’. Staramy się, by popołudnie z nami było Idealne.
W soboty zabieramy Was w podróż po świecie audycją 'Świat nie ma końca’, a w niedzielę udowadniamy, że 'Muzyka Nie Dzieli’.
Nasz program tworzą też muzyczne audycje autorskie.
O każdej pełnej godzinie zapewniamy Słuchaczom informacje lokalne, ale także te z kraju i świata.
W ciągu roku zorganizowaliśmy wraz z partnerami dziesiątki konkursów i akcji, a do największych zaliczyć możemy 'Doping na medal’, 'Wygraj razem z wojownikami’, które miały na celu promocję i wspieranie naszych sportowców i nasze ostrowieckie drużyny.
Wraz z placówkami przedszkolnymi organizowaliśmy prezentacje i konkurs 'Kim zostanę, jak dorosnę’.
Wspólnie z Lokalną Grupą Działania 'Krzemienny Krąg’ wybieraliśmy nazwę dla nowo powstającego szlaku rowerowego, czy odkrywaliśmy piękno regionu w konkursie 'Kolory Lata’. Towarzyszymy Wam w najważniejszych dniach roku – Dniu Matki, Ojca, Dniu Kobiet, w święta Bożego Narodzenia, i Wielkanocy.
Dzięki Wam Drodzy Słuchacze – udało się przeprowadzić wspaniałą akcję charytatywną 'Gwiazdki Moc’, podczas której zebraliśmy ponad 60 tys złotych na doposażenie oddziału pediatrycznego ostrowieckiej lecznicy i urządzenie w szpitalu świetlicy dla rodziców i dzieci. Nasza antena i nasze studio jest otwarte dla wszystkich.
A przed nami jeszcze wciąż wiele wyzwań.
Dziękujemy wszystkim, którzy towarzyszą nam od pierwszych chwil i tym, którzy z miesiąca na miesiąc przekonują się do słuchania Radia Ostrowiec. Bo, jak mówi nasze hasło 'Radio Ostrowiec to nie kolejne radio. To Twoje Lokalne radio’!
/pcr/

Ważne wydarzenia