Radosne podsumowanie konkursu dla przedszkolaków

Dziś w Publicznym Przedszkolu nr 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim uroczyście wręczono nagrody laureatom konkursu „Kim zostanę, jak dorosnę”, którego współorganizatorem było Radio Ostrowiec. Przedszkola, które zajęły trzy pierwsze miejsca, zaprezentowały program artystyczny pokazujący pracę przedstawicieli zawodów, takich jak nauczycielka, lekarz i radiowiec. Jeszcze raz mogliśmy przenieść się w świat dziecięcych marzeń .
– Najważniejsza podczas trwania konkursu była wspaniała zabawa i integracja całej społeczności przedszkolnej – mówiła Jolanta Jeruzal, dyrektor przedszkola nr 5. – Pomysł na organizację takiego konkursu był rewelacyjny, a zabawa była wspaniała – mówiła Beata Krauze-Składanowska, dyrektor przedszkola nr 12 z oddziałami integracyjnymi. Przedszkole numer 12, które w konkursie zajęło trzecie miejsce, wygrało aparat fotograficzny.
Drugie miejsce zajęło przedszkole nr 21 i do tej placówki trafił wielofunkcyjny radiomagnetofon. Dorota Kosiarz dyrektor przedszkola podziękowała wszystkim, którzy oddali głos na ich kukiełkę, zwracając uwagę, że niektóre osoby głosowały z zagranicy.
Radiowiec to kukiełka, która zdobyła najwięcej głosów internautów. A wykonały go dzieci z Publicznego Przedszkola nr 5 i to do nich trafił telewizor. Dzieci doskonale wiedzą jak wykorzystają prezent, a ich radość była ogromna.
Partnerem konkursu 'Kim zostanę, jak dorosnę’ była firma Termohurt z Kunowa, a sponsorem nagród Salon Meblowy Arkadia. Organizatorem Radio Ostrowiec i Przedszkole Publiczne nr 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia