Wysoka wygrana piłkarzy KSZO

Podczas wczorajszego ćwierćfinału okręgowego Pucharu Polski pomiędzy KSZO Ostrowiec a Neptunem Końskie, nerwowo było tylko na początku i to nie za sprawą piłkarzy, a służb medycznych, które nie dotarły na czas na stadion i mecz rozpoczął się z półgodzinnym opóźnieniem.

Lider czwartej ligi tylko na początku spotkania pucharowego z KSZO próbował nawiązać równorzędną walkę, jednak ostrowczanie szybko objęli prowadzenie po golu Kuby Kapsy. Przed przerwą dwa kolejne dołożył Łukasz Jamróz. Od 75 minuty goście grali w osłabieniu, po czerwonej kartce dla bramkarza za interwencję poza polem karnym. Precyzyjnym uderzeniu z rzutu wolnego Paweł Czajkowski podwyższył na 5:0 a w ostatniej minucie gry, z rzutu karnego, podcinką rywali pogrążył Mateusz Mąka, ustalając wynik spotkania na 6:0. Paweł Czajkowski kapitan pomarańczowo -czarnych.