Gwiazdki Moc- podsumowanie akcji Radia Ostrowiec

wazne

Wczoraj w redakcji Radia Ostrowiec podziękowaliśmy darczyńcom i licytującym w ramach naszej grudniowej akcji Gwiazdki Moc. W ciągu 5 dni w trakcie licytacji udało na się zebrać kwotę ponad 60 tysięcy złotych, która w całości zostanie przeznaczona na urządzenie pokoju dla rodziców i dzieci, które przebywają na oddziale pediatrycznym w szpitalu powiatowym w Ostrowcu oraz na jego doposażenie. „Jestem niezwykle dumny z tego, że Radio Ostrowiec jest miejscem, które wspaniale integruje różne środowiska i angażuje społeczność lokalną, wokół spraw które dla niej są ważne. Taka ideę przyświecała stworzeniu lokalnego radia”- mówił Filip Lichota prezes DLF Invest , wydawca stacji.
Tadeusz Szypowski znany ostrowiecki artysta malarz podkreślał, że niezwykłą radość i satysfakcję sprawiła mu możliwość podarowania na licytację jednego ze swoich obrazów. „Sam byłem zaskoczony, że tu w Ostrowcu tak dużą kwotę zaoferowano za mój obraz. To dla mnie zaszczyt”- podkreślał.
„A my chcielibyśmy bardzo wszystkim podziękować. Zarówno głównym licytatorom, jak i osobom, które podbijały stawki, bo dzięki temu udało się zebrać tak dużą kwotę. Niezwykle wiele satysfakcji sprawiło nam, że mieszkańcy Ostrowca i całego powiatu z tak wielkim sercem włączyło się do naszej akcji. Ale też ile radości sprawiała im zabawa i rywalizacja na antenie”- mówiła Joanna Gergont- Woś- redaktor naczelna Radia Ostrowiec.
Naszych darczyńców oraz licytatorów głównych przedmiotów świątecznej akcji Gwiazdki Moc obdarowaliśmy pamiątkowymi granitowymi grawertonami. Pięknie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej akcji oraz naszemu partnerowi LGD Krzemienny Krąg. W najbliższym czasie będziemy informować Państwa o postępach w urządzaniu świetlicy i zakupach dla szpitala.

Ważne wydarzenia