Na Balu Filantropa możesz okazać serce

Jubileuszowy V Świętokrzyski Bal Filantropa odbędzie się 3 lutego w Kielcach. To inicjatywa dobroczynna, której organizatorem jest Świętokrzyski Fundusz Lokalny i Best Western Grand Hotel, a jego celem jest gromadzenie funduszy na stypendia dla dzieci i młodzieży z województwa świętokrzyskiego o wybitnych talentach i zdolnościach w różnych dziedzinach nauki.
W ciągu czterech lat na kolejnych balach udało się zebrać łącznie ponad 270 tysięcy złotych, dzięki czemu ufundowano stypendia dla 44 młodych osób z regionu.
Bal Filantropa tradycyjnie odbędzie się w Best Western Grand Hotel w Kielcach. – To zabawa karnawałowa, więc będzie świetna muzyka, pokaz tańca, będziemy serwować wykwintne dania, a bal poprowadzi pani Paulina Chylewska – zaprasza Jolanta Turalska, prezes stowarzyszenia „Świętokrzyski Fundusz Lokalny”.
Partnerem wydarzenia jest Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego. Darowizna – akredytacja uczestnictwa w balu wynosi 265 zł od osoby. Patronat nad wydarzeniem objęło Radio Ostrowiec.

/red/

Ważne wydarzenia