Gala finałowa konkursu „Doping na medal”

– Będzie druga edycja konkursu Radia Ostrowiec i klubu KSZO Ostrowiec S.A. „Doping na medal”, bo takiej radości i takich kibiców jak Wy nie ma nigdzie w Polsce – zapowiedziała na dzisiejszej gali Joanna Gergont – Woś, redaktor naczelna Radia Ostrowiec.
W hali sportowej przy ulicy Świętokrzyskiej dziś wręczyliśmy puchary i dyplomy dla kibiców, którzy brali udział w konkursie 'Doping na Medal’ i wspierali w ten sposób nasze siatkarki. Wszystkich gości, a zawłaszcza drużyny kibiców przywitał nasz dziennikarz Marcin Szymański i zaznaczył, że w tym konkursie wszyscy są zwycięzcami. – Pobiliśmy dzięki Wam wiele rekordów. Na Wirtualnej Polsce ukazał się ranking liczby kibiców, biorących udział w meczach Ligii Siatkówki Kobiet i dzięki Wam zajmujemy w nim 4 miejsce w Polsce, a trzecie jeśli weźmiemy pod uwagę maksymalną liczbę kibiców na meczu. Przypomnę, że nasz rekord wynosił dwa tysiące kibiców – podkreślał – Mariusz Rokita, prezes KSZO Ostrowiec S.A..
Podczas uroczystej Gali kibice robili sobie zdjęcia z zawodniczkami, a te chętnie rozdawały autografy i rozmawiały z fanami piłki siatkowej. Dla wszystkich sympatyków siatkówki był to dzień pełen emocji . Zadowolenia nie krył prezes KSZO podkreślając, że w porównaniu do ubiegłego sezonu frekwencja kibiców wzrosła o ponad 100 %.
Przypomnijmy, że I miejsce w konkursie zajął Zespół Szkół nr 3 z Ostrowca i to ta drużyna pojedzie z siatkarkami na mecz do Legionowa. Trening z drużyną siatkarek rozegrają kibice z Akademii Volley Stars, a na mecz do Kielc z zespołem Dafi pojadą fani piłki siatkowej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrowcu.

Podziel się

Ważne wydarzenia