Sensacyjne zwycięstwo siatkarek KSZO przy wspaniałym dopingu kibiców

W meczu 4 kolejki Ligi Siatkówki Kobiet zawodniczki KSZO Ostrowiec sensacyjnie wygrały wczoraj z Developresem SkyRes Rzeszów 3:1.
Najwięcej punktów dla KSZO zdobyły: Anna Miros (18) i Koleta Łyszkiewicz (14), zaś MVP meczu została Agnieszka Rabka.
Podopieczne trenera Adama Grabowskiego królowały w piątkowy wieczór w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Fantastyczną grą zdobyły serca ostrowieckich kibiców, a drużyna z Rzeszowa, ktora w poprzednim sezonie zajęła wysokie 3 miejsce w lidze, była tylko tłem dla naszych siatkarek.
Na słowa uznania zasłużyła ostrowiecka publiczność. W Radiu Ostrowiec doping kibiców zachwalała libero Vola Pauliukouskaya. – To dla takich emocji, takiej zabawy gramy – mówiła.
Przypomnijmy, że coraz większą popularnością cieszy się konkurs Klubu KSZO Ostrowiec i Radia Ostrowiec „Doping na medal”, za sprawą którego nasze zawodniczki z trybun wspierają grupy kibiców. Do udziału w konkursie zgłosiły się już Zespół Szkół nr 3 w Ostrowcu, szkoła podstawowa nr 5 z Ostrowca, szkoła podstawowa z Sarnówka i Akademia Volley Stars. Kibicują też najmłodsi mieszkańcy miasta – przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 7 i 19. Do kibicowania przygotowują się także szkoły w Bodzchowie i Kunowie.
Informacje o konkursie „Doping na medal” są zamieszczone na stronie internetowej Radia Ostrowiec.

/red/

Podziel się

Ważne wydarzenia