Urodziny pływalni Neptun w Ożarowie

Swoje 15 urodziny obchodzi kryta pływalnia Neptun w Ożarowie.

Z tej okazji w piątek dla mieszkańców przygotowano szereg atrakcji. Na samym basenie odbędą się m. in. zawody pływackie dla całych rodzin. Będą rywalizować o Puchar Burmistrza Ożarowa – mówi Zbigniew Mistrzyk, kierownik obiektu.

Z okazji urodzin w sąsiedztwie basenu – na pobliskim parkingu odbędzie się także festyn z wieloma atrakcjami. – Będą pogadanki na temat uzależnień, nie tylko od narkotyków, alkoholu, ale także od internetu. Będzie prezentacja wozów straży pożarnej i straży miejskiej, zaplanowaliśmy gry i zabawy dla dzieci i młodzieży, konkursy z nagrodami – wylicza kierownik Mistrzyk.

Ożarowski basen ma 25 metrów długości, sześć torów, jest tam także brodzik do nauki pływania dla najmłodszych. Starsi użytkownicy mogą skorzystać z biczów wodnych i zjeżdżalni. Na basenie odbywają się lekcje nauki pływania.

Jak podkreśla kierownik Mistrzyk, mimo 15 lat basen jest jeszcze 'młody”, a bieżące remonty sprawiają, że bezpiecznie można z niego korzystać.

– Spełnia wszystkie standardy, regularnie dokonujemy konserwacji urządzeń i niecki basenu – podkreśla gospodarz obiektu.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 12.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich na nasze urodziny, to dla nas i naszych bywalców będzie bardzo miły dzień – zaprasza Zbigniew Mistrzyk.

Patronat nad imprezą objęło Radio Ostrowiec.

/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia