KSZO Podlasie Biała Podlaska 2:0

Udanie pożegnali się ze swoimi kibicami gracze KSZO, pokonując 2:0 Podlasie Biała Podlaska.

Prowadzenie dał pomarańczowo-czarnym Łukasz Jamróz, który w 14 minucie wykorzystał wrzutkę na długi słupek od Tomasza Persony.

Popularny Persi drugą asystę zaliczył w 82 minucie, wypuszczając w uliczkę Michała Grunta. Ten będąc sam na sam z bramkarzem gości nie miał problemów z podwyższeniem rezultatu.
W sobotę 17 czerwca ostrowczanie zakończą sezon wyjazdowym meczem z trzecią w tabeli Stalą Rzeszów. Aktualnie oba zespoły mają po 61 punktów. Co ważne, zmianie uległa godzina rozpoczęcia tego meczu z 17 na 11.
Ciekawie wygląda sytuacja na czele tabeli. Za tydzień o awans do II ligi korespondencyjny pojedynek stoczy Garbarnia Kraków (aktualnie 65 punktów) i Motor Lublin (62 punkty).
KSZO 1929 Ostrowiec – Podlasie Biała Podlaska 2:0 (1:0)
Bramki: Łukasz Jamróz 14, Michał Grunt 82.
KSZO: Krupa – Stachurski, Podstolak, Łatkowski, D. Cheba – Tylec (67. Dziadowicz), Czajkowski (71. Grunt), Persona (86. Łokieć), Mianowany, P. Cheba (50. Burzyński) – Jamróz.