Historią malowane – Konkurs Fotograficzny Radia Ostrowiec

Radio Ostrowiec zaprasza wszystkich Słuchaczy do udziału w IV edycji wakacyjnego konkursu fotograficznego.

Wtedy więcej podróżujemy, szukamy ciekawych okolic na wypoczynek, zwiedzamy, a przy tym często staramy się poznać historię i przeszłość odwiedzonych przez nas miejsc.

A ponieważ nieodłącznym towarzyszem naszych wypraw jest aparat fotograficzny, albo telefon z aparatem pozwoli nam to utrwalić wspomnienia, by podzielić się nimi z bliskimi, znajomymi, przyjaciółmi i… Radiem Ostrowiec.

W tym roku chcemy Państwu zaproponować temat „Historią malowane”. Zdjęcie może dotyczyć obiektów historycznych: zamków, dworów, pałaców, murów obronnych, młynów, wiatraków, kościołów, zakładów przemysłowych, ale mogą to być także miejsca, z którymi wiąże się nasza przeszłość. To pozostałości po dawnych osadach, kurhany, kapliczki, stare wąwozy, wyrobiska, czy miejsca, z którymi wiążą się legendy i podania świętokrzyskie, np. gołoborze.

Wystarczy otworzyć szeroko oczy, ruszyć na wyprawę i fotografować.

Zdjęcia należy wysyłać na e:mail: foto@radioostrowiec.pl z krótkim opisem oraz wypełnionym oświadczeniem, którego treść podana jest w Regulaminie konkursu fotograficznego „Historią malowane” zamieszczonym poniżej.

Na zakończenie każdego tygodnia spośród nadesłanych zdjęć wybierać będziemy „Zdjęcie tygodnia”. Spośród „Zdjęć tygodnia” na zakończenie wakacji wybierzemy „Zdjęcie wakacji”, którego autor otrzyma nagrodę główną. Nagrodzimy także laureatów II i III miejsca.

Do zabawy zapraszamy także naszych Słuchaczy. To od Was będzie zależało, które ze zdjęć otrzyma Wasze wyróżnienie. Wystarczy zagłosować internetowo.

Zapraszamy do zabawy

Regulamin konkursu fotograficznego „Historią malowane”

Zdjęcia z dziewiątego tygodnia

Zdjęcia z ósmego tygodnia

 

Zdjęcia z siódmego tygodnia

 

Zdjęcia z szóstego tygodnia

 

Zdjęcia z piątego tygodnia

 

Zdjęcia z czwartego tygodnia

 

Zdjęcia z trzeciego tygodnia

 

 

 

Zdjęcia z drugiego tygodnia

 

 

 

Zdjęcia z pierwszego tygodnia

 

Podziel się