Gwiazdki Moc 2021 – Piątek 17 grudnia


Godz. 6.00 – 9.00

Świąteczne drzewko

WYLICYTOWANO - 120 ZŁ

Bez niego nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia, a pod choinkami akcji „Gwiazdki Moc” zmieści się mnóstwo prezentów:-). Na licytacji mamy cięte jodły kaukaskie od ok. 150 do 170 cm. oraz świerki w donicach. Drzewka mają od 100 do 120 cm wysokości.
Podarowane przez Market Mrówka w Ostrowcu.

Cena wywoławcza 50 zł


Godz. 6.00 – 9.00

Renifer

Renifer z drewnianych gałązek i konarów. Zabawny, miły i na pewno sprawi radość każdemu dziecku. Szczególnie, że wykonany przez równieśników ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego wraz z nauczycielami.

Cena wywoławcza 20 zł


Godz. 9.00 – 11.00

Stroik świąteczny z naturalnych materiałów

Zapach lasu, naturalne gałązki, szyszki, drewienka, żołędzie, owoce dzikiej róży, patyczki i małe rączki, które pieczołowicie przy wydatnej pomocy nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego na os. Słonecznym szykowały stroik na licytację. Nie dość, że przepiękne to jeszcze z niesamowitym ładunkiem emocji. Nie ma dwóch takich samych, każdy stroik jest jedyny w swoim rodzaju.

Cena wywoławcza 50 zł


Godz. 11.00 – 13.00

Bombki Bartłomiej Kot i Marlena Kot

WYLICYTOWANO - 350 ZŁ

Bombki malowane rodzinnie przez małżeństwo Marlenę Kot i Bartłomieja Kota. Pani Marlena zarezerwowała dla siebie szampański róż, pan Bartek wybrał bardziej wyraziste kolory i ilustracje.
Bartłomiej Kot
Urodzony w Końskich, studiował w Instytucie Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunkach mała forma rzeźbiarska oraz malarstwo sztalugowe. Jego ulubionym materiałem rzeźbiarskim zawsze było drewno, jednak chętnie korzysta z wszelkich dostępnych technik i materiałów. Często eksperymentuje, łącząc ze sobą różne media artystyczne i sposoby tworzenia. Żaden nurt nie zdołał go jeszcze porwać i zdominować. W Ostrowcu Świętokrzyskim mieszka i pracuje od dwóch lat. Na co dzień spotkać można go w Ostrowieckim Browarze Kultury, w prowadzonej przez niego Pracowni Rzeźby i Ceramiki.
Marlena Kot
Magister sztuki ze specjalnością grafika warsztatowa. Przez lata związana
z kieleckim Domem Kultury „Zameczek”, w którym zajmowała się krzewieniem kultury wśród dzieci i młodzieży realizując z nimi wiele pasjonujących zadań plastycznych. Jej pasją jest obok grafiki także ilustracja, a ulubionymi technikami pracy akwarela, linoryt, akwaforta, akwatinta oraz różnego rodzaju techniki mieszane. Obecnie związana jest między innymi z ostrowieckim MCK, gdzie prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci.

Cena wywoławcza 150 zł


Godz. 11.00 – 13.00

Pan Gnom i Pani Gnomowa ze Skandynawii

WYLICYTOWANO - 400 ZŁ

Dobre, domowe duchy każdego domu. Przypilnują, ostrzegą, przywitają, gdy wrócisz, a nikogo w domu nie będzie. Niewykluczone, że jak im się spodoba domostwo to i posprzątają pod nieobecność właściciela:-).
Wykonane ręcznie i podarowane przez Edytę Rzechowicz. Godnej postury, bo mają aż 25 cm wysokości.

Cena wywoławcza 50 zł


Godz. 13.00 – 16.00

„Kuba” - historia życia i kariery Jakuba Błaszczykowskiego.

WYLICYTOWANO - 220 ZŁ

To wywiad rzeka i opowieść o kolejnych etapach życia byłego kapitana reprezentacji Polski, jednego z najwybitniejszych polskich piłkarzy. Książka z autografem bohatera.

Cena wywoławcza 50 zł


Godz. 13.00 – 16.00

Domek z piernika

WYLICYTOWANO - 200 ZŁ

Prawdziwie pachnący, własnoręcznie wykonany przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy, dekorowany lukrem. Wytrzyma aż do następnej gwiazdki, choć można go też schrupać.

Cena wywoławcza 50 zł


Godz. 16.00 – 17.30

Świąteczne szydełkowe dekoracje

WYLICYTOWANO - 2800 ZŁ

Zestaw bożonarodzeniowy: wianek ze sznurka bawełnianego oraz komplet sześciu bombek, wszystko wykonane ręcznie na szydełku przez mieszkanki gminy. Misterna robota, wymagająca cierpliwości i wielkiej zręczności. Taka dekoracja pasuje do wystroju każdego domu, a naszym starszym Słuchaczom na pewno przypomni czas dzieciństwa, kiedy babcie właśnie takimi dekoracjami ozdabiały świąteczne drzewka.
Podarowane przez Krzysztofa Gajewskiego, wójta Waśniowa

Cena wywoławcza 200 zł


LICYTACJE NA FACEBOOKU

Cena wywoławcza 100 zł


Gwiazdki Moc - zobacz pozostałe licytacje:

Poniedziałek, 13 grudnia 2021 Wtorek, 14 grudnia 2021 Środa, 15 grudnia 2021 Czwartek, 16 grudnia 2021 Piątek, 17 grudnia 2021

Numer konta „Gwiazdki Moc”. Świąteczna akcja Radia Ostrowiec LGD Krzemienny Krąg
41 8507 0004 2009 9000 2007 0015
z dopiskiem: Darowizna na cele statutowe „Gwiazdki Moc”

Więcej o akcji "Gwiazdki Moc" przeczytasz w tym miejscu.