Konkurs na dyrektora Centrum Rozwoju Lokalnego ogłoszony

Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Centrum Rozwoju Lokalnego. Dokumenty chętni składać mogą do poniedziałku, 17 czerwca.

– Zachęcam wszystkich, którzy spełniają wymogi, komisja konkursowa będzie wybierać wśród najlepszych – mówi prezydent Ostrowca Artur Łakomiec.

Nowy dyrektor CRL jest potrzebny, ponieważ kierująca nim do tej pory Agnieszka Rogalińska została wybrana na starostę ostrowieckiego. Na razie obowiązki pełni Łukasz Kot.

Od kandydatów wymagane jest między innymi spełnienie wymogów ustawy o pracownikach samorządowych, wyższe wykształcenie magisterskie, znajomość przepisów i regulaminu Centrum Rozwoju Lokalnego. Kandydat musi mieć przynajmniej 5 – letni staż pracy i prawo jazdy kategorii B. Dokumenty trzeba złożyć osobiście w Urzędzie Miasta, do poniedziałku 17 czerwca.

Jak informuje prezydent Łakomiec, to nie wszystko, bowiem niebawem ogłoszony będzie konkurs na dyrektora Zakładu Usług Miejskich.

Wakat na stanowisku dyrektora ZUM to również efekt zmian w starostwie powiatowym, bowiem kierujący nim Łukasz Dybiec został wybrany na wicestarostę powiatu ostrowieckiego. Na razie zastępuje go wicedyrektor Dariusz Staruch. Konkurs ogłoszony ma być jeszcze w tym tygodniu.

/sla/

Ważne wydarzenia