Grażyna Łobaszewska i Adam Nowak z piosenkami o ludziach z duszą już w piątek w Ostrowcu

To będzie wyjątkowy koncert i pierwsza okazja dla mieszkańców regionu, żeby usłyszeć Grażynę Łobaszewską nie solo, a w duecie… i to z Adamem Nowakiem, liderem zespołu Raz, Dwa, Trzy. Ostrowiec znalazł się na trasie ich wspólnego projektu zatytułowanego 'Piosenki o ludziach z duszą’.

– Adaś śpiewa swoje największe przeboje, ja również, a to zderzenie naszych głosów jest wyjątkowe. Wiele osób powiedziało, że nasze głosy brzmią, jakby się razem urodziły – mówi Radiu Ostrowiec Grażyna Łobaszewska, żartując, że to niemożliwe, bo jest starsza od Adama Nowaka. – Taka jest jednak prawda, bo nasze głosy naprawdę bardzo dobrze razem brzmią – dodaje.

'Piosenki o ludziach z duszą’ usłyszymy na scenie kina Etiuda przy Alei 3 Maja 19 kwietnia. Artystom towarzyszyć będą muzycy z zespołu Ajagore, z którymi Łobaszewska gra od 18 lat. – Ja się bardzo cieszę z tej trasy i tego muzycznego spotkania, bo także prywatnie między nami zaiskrzyło – zaznacza artystka. – To jest ta wartość dodana. Oprócz tego, że się lubimy muzycznie, to lubimy się także prywatnie. Czujemy się, jakbyśmy się razem bawili w piaskownicy. Jemu się z zespołem świetnie spędza czas, co jest też bardzo ważne, bo życie sceniczne, estradowe jest jakby naszym drugim życiem – wyjaśnia.

Grażyna Łobaszewska zapowiada muzyczne niespodzianki podczas koncertu. Bilety na wydarzenie dostępne są wyłącznie na stronie kupbilecik.pl.

/mag/

Ważne wydarzenia