„I liga na 100 lat”. Jest długofalowy plan na rozwój KSZO 1929

fot. Maciej Kolasa

Wiceprezes KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Patryk Bielecki przy udziale trenera i kapitana drużyny podczas czwartkowej konferencji prasowej w hali przy ulicy Świętokrzyskiej przedstawił strategię biznesową klubu 'I liga na 100 lat’.

Kluczowe dla dynamicznego rozwoju ma być przede wszystkim zainteresowanie piłką nożną nowych grup kibiców.

– Pojawiliśmy się na platformie Tik-Tok i będziemy tam pokazywali bardzo wiele treści, które nie każdemu się spodobają, bo niektóre z nich kierowane są do dzieciaków po to, żeby ich jak najwięcej „pozyskać” na stadion. Uważam, że jest to kluczowa sprawa – mówił Patryk Bielecki.

Bielecki mówił też o nowym sposobie budowania 'piramidy sponsorskiej’ poprzez wyróżnianie najistotniejszych partnerów klubu.

– Będziemy się starali szukać sponsora strategicznego poprzez jeszcze większe reklamowanie go w internecie i zwiększanie tych świadczeń sponsorskich – zapowiada wiceprezes Bielecki. A pomóc ma w tym stworzenie klubowej aplikacji mobilnej.

– To jest aplikacja angażująca kibiców. Staje się też kolejnym potencjałem sponsorskim, bo tam możemy też reklamować naszych sponsorów. Dzięki niej będziemy mieć większy kontakt z kibicami. Jeśli będziemy organizować jakąś akcję, poprzez aplikację możemy o niej poinformować naszych sympatyków – ocenia Patryk Bielecki.

Wiceprezes Bielecki ogłosił również powstanie 'klubu biznesu’ czyli forum zrzeszającego przedsiębiorców wspierających klub.

– Kluczowym aspektem jest pozyskiwanie firm zewnętrznych. Z tego powodu dogadujemy współpracę z tak zwanymi partnerskimi klubami biznesu, które pracują dziś w 160 miastach przy klubach sportowych. Dzięki temu będziemy mieć dostęp do przedsiębiorców, z którymi będziemy w stanie dużo prościej rozmawiać o jakichś finansach – mówił Patryk Bielecki. – Pierwsze takie zebranie ma odbyć się jeszcze podczas trwającego sezonu – zapowiedział Patryk Bielecki.

Spotkanie z mediami i sympatykami klubu było też okazją do zaprezentowania nowego studia Pomarańczowo-Czarnych, które stworzono na potrzeby KSZO TV.
Bezpośrednio przed konferencją prasową w hali przy Świętokrzyskiej odbyła się prezentacja wszystkich drużyn piłkarskich KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski oraz akademii współpracujących czyli Galacticos i Kadet.

/mor/

Ważne wydarzenia