Przyszłość klubu tematem spotkania wiceprezydenta Ostrowca ze środowiskiem KSZO

fot. Facebook Artura Łakomca

Kibice klubu piłkarskiego KSZO 1929 chcą spotkać się z prezydentem Ostrowca. Jak się dowiedzieliśmy, po ostatnich, bardzo dynamicznych zmianach w zarządzie obawiają się o przyszłość swojego klubu i drużyny.

Wiceprezydent Artur Łakomiec potwierdza, że do takiego spotkania dojdzie. Odbędzie się ono 13 lutego.

– Przede wszystkim chciałbym posłuchać ludzi ze środowiska zainteresowanego sportem, z tego środowiska między innymi kibiców, działaczy, piłkarzy, dlatego, że wszystkim nam zależy na rozwoju naszego klubu – mówi Artur Łakomiec.

Jednym z głównych tematów spotkania mają być konsekwencje ostatnich zmian w zarządzie klubu.

– Po ostatnich wydarzeniach chcemy łączyć, a nie dzielić środowisko. Ja się nie boję niewygodnych pytań. Konstruktywna krytyka napędza mnie do dalszej pracy na rzecz Ostrowca Świętokrzyskiego – podkreśla prezydent Łakomiec.
Przypomnijmy, że 10 stycznia podczas walnego zgromadzenia odwołano cały zarząd wraz z prezesem Piotrem Chorabem i powołano nowy, który jednak przetrwał tylko dwa dni. Wówczas ponownie doszło do zmian w zarządzie. Na stanowisko prezesa wrócił Piotr Chorab.

A spotkanie z prezydentem odbędzie się 13 lutego we wtorek o godz. 18 w sali konferencyjnej KSZO w hali przy ul. Świętokrzyskiej.

/mor/

Podziel się

Ważne wydarzenia