Dzień meczowy z KSZO 1929 trafił na licytację WOŚP

Finał 32. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Nadal jednak trwają licytacje, z których dochód zasili konto zbiórki. W akcję postanowił włączyć się między innymi Klub Piłkarski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, który na internetową aukcję wystawił 'dzień meczowy’.

– Osoba, która wylicytuje udział w dniu meczowym będzie go mogła przeżyć od deski do deski. Zwycięzca będzie mógł wejść do szatni, porozmawiać chwilę z piłkarzami, zobaczyć pokój sędziów, przeżyć wspólnie mecz ze speakerem Januszem Romanowskim i wraz z nim go poprowadzić oraz skorzystać z naszego cateringu – mówi Patryk Bielecki, wiceprezes klubu ds. biznesu.

Zwycięzca aukcji będzie mógł wybrać dowolny dzień meczowy, w którym zespół zagra w roli gospodarza. Licytacje tego oraz innych ostrowieckich fantów przekazanych na WOŚP prowadzone są do 9 lutego na portalu Allegro w zakładce WOSPOstrowiecSw. Do akcji włączyły się także Polska Organizacja Turystyczna oraz Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych, które na licytacje przekazały podróż po Polsce szlakiem 12 atrakcji turystycznych, w tym dwóch, które znajdują się w Świętokrzyskiem czyli Parku Legend w Nowej Słupi i Tężni w Busku Zdroju wraz z noclegiem.

 

Te licytacje otwarte są do 8 lutego na Allegro na stronie fundacji WOŚP.

/mor/

Podziel się

Ważne wydarzenia