Nowy zarząd KP KSZO 1929 przetrwał dwa dni. Piotr Chorab ponownie prezesem

fot. kszo1929ostrowiec.pl

Tylko dwa dni przetrwał nowy zarząd Klubu Piłkarskiego KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Klub poinformował w specjalnym oświadczeniu na swojej stronie internetowej, że dziś (12.01) odbyło się specjalne spotkanie, na którym zdecydowano, że Piotr Chorab zostanie mianowany prezesem, choć jeszcze dwa dni temu złożył z tej funkcji rezygnację.
Inicjatorem spotkania był wiceprezydent Ostrowca Artur Łakomiec, który – jak czytamy z oświadczenia klubu –  zorganizował dziś rozmowy w wyniku których zdecydowano, że Piotr Chorab ponownie zostanie mianowany na stanowisko Prezesa Zarządu KP KSZO 1929, natomiast Patryk Bielecki obejmie funkcję wiceprezesa ds. biznesowych, a Andrzej Szymański – funkcję członka zarządu. Rezygnację z funkcji członków zarządu złożyli Jarosław Sarna i Marcin Wróbel. Obecny zarząd więc prezentuje się następująco: prezes – Piotr Chorab, wiceprezes -Patryk Bielecki, członek zarządu – Andrzej Szymański.
To kolejne roszady, jakie zaszły w KSZO 1929 w tym tygodniu. Podczas środowego Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia, Stowarzyszenie KP KSZO 1929 odwołało zarząd, a prezes zgłosił swoją rezygnację. Następnie wybrano nowy zarząd, który stworzyli Jarosław Sarna, Andrzej Szymański oraz Marcin Wróbel i Patryk Bielecki, który jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy miał zostać nowym prezesem.
/mor/

Ważne wydarzenia