Bombka i porcelanowy zestaw od Stowarzyszenia „W dobrą stronę” wesprą akcję „Gwiazdki Moc”

W ostatnim tygodniu na antenie Radia Ostrowiec w ramach świątecznej akcji 'Gwiazdki Moc’ licytowaliśmy przedmioty, podarowane nam przez słuchaczy, samorządowców, twórców i przedsiębiorców. Dzięki zaangażowaniu tak wielu osób udało nam się zebrać ponad 36 tysięcy złotych.

Jedną z osób, która przyniosła nam do radia piękny przedmiot był Robert Sobieraj, prezes Stowarzyszenia 'W dobrą stronę’.

– W tym roku w pracowni Orange w Ćmielowie, którą prowadzimy jako stowarzyszenie, wykonaliśmy bombkę, która wraz z naszym zestawem porcelany do podgrzewania herbaty trafi na świąteczne licytacje w ramach akcji „Gwiazdki Moc. Zapraszamy do licytacji – mówił Robert Sobieraj.

Przedmioty, które przyniósł – trafią na licytacje na facebookowej grupie 'Świąteczna Akcja Gwiazdki Moc. Tam licytacje potrwają do końca stycznie. Wśród nich ozdoby świąteczne, stroiki, vouchery i drobne przedmioty, które mogą być wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby. W tym roku zebrane środki przeznaczymy na organizację wakacyjnych wyjazdów dla dzieci w potrzebie.

/mor/

Ważne wydarzenia