Kurs posłuszeństwa dla psiaka i właściciela będzie można wylicytować podczas akcji Gwiazdki Moc

Na pomoc naszych słuchaczy, gdy zbliża się świąteczny czas i akcja Gwiazdki Moc, zawsze możemy liczyć. Otrzymujemy wiele przedmiotów i usług na licytacje. Voucher na kurs posłuszeństwa młodych psów ofiarowała Monika Grabowiec, behawiorystka i trener pozytywnego szkolenia psów LuckyDog.

– Kurs obejmuje 3 zajęcia indywidualne. To takie podstawy dla psiaków od 8 tygodnia życia, ale też dla psów starszych. Na zajęciach pokazuję w jaki sposób dogadać się z pupilem, określić mu jakieś granice. Udzielam też rad, jak poradzić sobie z różnymi problemami, z podgryzaniem, skakaniem, gryzieniem wszystkiego w domu i na ogrodzie. To tak naprawdę nauka przede wszystkim dla właścicieli – wyjaśnia Monika Grabowiec. Trenerka  zaznacza, że trzy spotkania z kursantami pozwalają wyjaśnić właścicielom, jak komunikować się z ich psiakami. – Trzeba oczywiście pamiętać, że efekty są dostrzegane wtedy, kiedy właściciel z tym psem rzeczywiście pracuje, bo ja uczę właściwie ludzi. Z psiakami właściwie zawsze to jakoś wychodzi – dodaje. Najczęściej, jak zaznacza behawiorystka, zawodzi komunikacja właściciela z psem. Jej wypracowanie pozwala rozwiązać niemal wszystkie problemy, jakie mamy z naszymi czworonogami.
Vocher na pozytywnego szkolenia psów LuckyDog będzie można wylicytować na naszej antenie już w przyszłym tygodniu.
Opis wszystkich wyjątkowych i bardzo różnych przedmiotów opublikujemy wcześniej na naszej stronie internetowej. Będą mogły stać się najlepszym świątecznym prezentem dla bliskiej osoby lub siebie.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia