Już za chwileczkę, już za momencik Święty Mikołaj wyląduje w Bałtowie i obejmie we władanie nową chatę

Fot. Bałtowski Kompleks Turystyczny

Specjalnie dla św. Mikołaja Bałtowski Kompleks Turystyczny przygotował w tym roku nową, zimową chatę. Znajduje się ona na wzgórzu, tuż obok Osady Elfów. Ma wszystkie wygody i – jak podkreśla Żaneta Choinka z działu marketingu – wyjątkowy klimat, który sprawi, że te święta będą niezapomniane.

– Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Bałtowie to magia i czas pełen zabawy. Jest on coraz bliżej, bo Święty Mikołaj już z drogi zaprasza do swojej nowej, baśniowej chaty, w której będzie częstował wszystkich gości słodkimi przekąskami, a także spełni najskrytsze życzenia najmłodszych – zaznacza Żaneta Choinka.
Bramy Wioski Świętego Mikołaja zostaną otwarte 24 listopada, czyli w najbliższy piątek. Od tego dnia rozświetlać ją będą tysiące światełek. Warto będzie zajrzeć do Osady Elfów, bo tam podpatrzymy, jak pracują skrzaty. – Goście będą mogli zobaczyć tajemnicze korytarze skrzatów, przyjrzeć się ich pracy i tutaj właśnie zobaczyć jak powstają świąteczne prezenty – zdradza Żaneta Choinka.
Elfy oprowadzą po Bajkowej Krainie Lodu, gdzie spotkać będzie można Olafa, nauczą jak stworzyć własne dekoracje świąteczne, które później można zabrać do domu i przystroić nimi własną choinkę. Na odwiedzających czekać będzie Zimowe Kino z 'Epoką Lodowcową’. Nie zabraknie także malowniczej wiedeńskiej karuzeli i żywej szopki świątecznej.
A już 1 grudnia w Bałtowski Kompleksie Turystycznym startuje naturalne, kryte lodowisko o powierzchni 900 metrów kwadratowych.

/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia