Dni Ostrowca 2023. Trzy dni wypełnione dobrą muzyką i atrakcjami

Fot MCK - Stanisław Dunin - Borkowski i Daniel Mordon

Trwają Dni Ostrowca. Po świetnych koncertach Agnieszki Chylińskiej i Natalii Szroeder, w niedzielę na scenie wystąpią Sarsa oraz na finał Smolasty.

Dni Ostrowca w piątek na stadionie KSZO, oficjalnie zostały rozpoczęte przez wiceprezydenta miasta Artura Łakomca oraz towarzyszące mu delegacje z miast partnerskich we Francji i Ukrainie. Tak naprawdę jednak święto miasta zainaugurował ostrowiecki zespołu Maryland, który na scenie wystąpił jako pierwszy.

Wielotysięczny tłum zbierał się już po godzinie 18, wszystko po to, by zająć jak najlepsze miejsce przed koncertem gwiazdy wieczoru Agnieszki Chylińskiej. Ma ona w Ostrowcu prawdziwych fanów, a ci swoje ulubione utwory, co było słychać podczas całego, niesamowitego koncertu.

Także w sobotę atrakcji nie brakowało. O 15 rozpoczęła się prezentacja instytucji miejskich. Można było odwiedzić stoiska spółek i jednostek, poznać ich pracowników i po prostu dobrze się bawić. W ramach Ostrowieckich Rozmaitości Artystycznych swoje talenty zaprezentowali tancerze i soliści. Wystąpiły także zespoły ludowe. Gwiazdą sobotniego wieczoru była Natalia Szroeder.

Także w sobotę na stadionie KSZO można było zajrzeć do naszego studia plenerowego, skąd od godziny 15 do 18 nadawaliśmy na żywo. Odwiedzili nas goście, były też upominki dla słuchaczy.

Atrakcje dla dzieci i młodzieży na stadionie dostępne będą także w niedzielę, 27 sierpnia od godziny 15. O godzinie 17 rozpocznie się koncert Sarsy o 18.30 wystąpią Kuri-Gustlik, Studio Tańca I Rozwoju Ruchowego 3 Your Mind, Szkoła Tańca Progres. Tegoroczne Dni Ostrowca zakończy o godzinie 19.30 występ Smolastego.

/sla, mor/

Podziel się

Ważne wydarzenia