Posłanka Joanna Mucha z Polski 2050 Szymona Hołowni spotka się z mieszkańcami Ostrowca

Fot. Facebook Joanna Mucha

Joanna Mucha, posłanka Polski 2050 Szymona Hołowni jutro (czwartek, 16 marca) spotka się z mieszkańcami, a wcześniej przyjmować będzie w swoim biurze poselskim przy ulicy Sienkiewicza 55.

– Pani poseł spotka się z ludźmi, którzy szukają pomocy w swoich sprawach rodzinnych, czy prawnych. To też osoby, z którymi wcześniej rozmawiali asystenci społeczni pani poseł. Po przyjęciach w biurze odbędzie się otwarte spotkanie z działaczami i sympatykami Polski 2050, a także mieszkańcami, którzy chcieliby porozmawiać o tym, co dzieje się w kraju – mówi Piotr Dasios, lider ostrowieckich struktur partii. Otwarte spotkanie odbędzie się w klubie Kameleon, który znajduje się na tyłach budynku biura poselskiego.
Posłanka Mucha została niedawno wiceprzewodniczącą partii Polska 2050 Szymona Hołowni. – Orientuje się we wszystkich partyjnych niuansach, które – myślę – wiele osób ciekawi. Na przykład, co z przyszłością startowania partii w wyborach, czy pójdziemy w koalicji z PSL-em, czy też nie. Ale Joanna Mucha specjalizuje się również w tematach szeroko pojętej zielonej Polski, czyli polityki klimatycznej, odnawialnych źródłach energii. Bardzo bliskie są jej również tematy związane z zapaścią pomocy psychologicznej i psychiatrii dziecięcej – zaznacza Piotr Dasios.
Otwarte spotkanie z posłanką Joanną Muchą, przypomnijmy, jutro o godz. 16.

/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia