Jolanta Madioury trzecią wiceprzewodniczącą PO w powiecie ostrowieckim

Jolanta Madioury w zarządzie powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej. W poniedziałek, 13 lutego na posiedzeniu Rady Powiatu Ostrowieckiego PO została wybrana trzecią wiceprzewodniczącą, obok Magdaleny Leśniak i Barbary Buszkiewicz.

Przewodniczącym jest Eligiusz Mich.

– Taka była wola członków Rady Powiatu Platformy Obywatelskiej i bardzo się cieszę, że dołączam do tego grona – mówi Jolanta Madiury, która jest szefową gminnego koła Platformy Obywatelskiej w Ćmielowie oraz członkiem komisji rewizyjnej krajowej rady partii. Koło w Ćmielowie, które zakładała, jako koło gminne, stało się zalążkiem struktur w pozostałych gminach powiatu ostrowieckiego. – Pierwsze koło gminne powstało w Ćmielowie i przystępowało do nas bardzo wielu mieszkańców innych gmin. W końcu nasze koło liczyło blisko 50 członków, wykreowali się liderzy i takie było zapotrzebowanie, żeby powołać formalnie do życia struktury w poszczególnych gminach powiatu ostrowieckiego – dodaje Jolanta Madioury.

Platforma Obywatelska w powiecie ostrowieckim, jak zapowiada Jolanta Madioury rozrasta się i zwiera szeregi przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi i samorządowymi. – Ostrowiec zasługuje na to, żeby mieć własnego posła z Platformy Obywatelskiej i to jest naszym celem. Będziemy mocno pracować, żeby tak się stało – zapowiada wiceprzewodnicząca partii w powiecie, ale nie chce zdradzać kto z naszego powiatu będzie walczył o mandat poselski. Ostatnie spotkanie Rady Powiatu Ostrowieckiego Platformy Obywatelskiej było poświęcone także przygotowaniom do zbliżających się wyborów.

/mag/

Ważne wydarzenia