„Gwiazdki Moc”. Piątek – dzień piąty

Dziś ostatni dzień licytacji w ramach szóstej już edycji akcji „Gwiazdki Moc” na antenie Radia Ostrowiec. Pod młotek wyjątkowo idą dziś cztery, a nie trzy przedmioty.

Do godziny 10.00 licytujemy zestaw filiżanek z logiem Gwiazdki Moc z limitowanej serii.

Będziemy mieć również dwie licytacje samorządowe, które zakończymy o godzinie 16.00. Album wydany z okazji 30-lecia samorządu ostrowieckiego, z pięknymi zdjęciami najlepszych ostrowieckich fotografików oraz dwie filiżanki z ćmielowskiej porcelany podarował nam prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński.

Starosta Marzena Dębniak z kolei przekazała na rzecz naszej akcji dwie miniatury malarskie „Pegaz” i „Rodeo” wykonane techniką akrylową, których autorem jest Marcin Jedlikowski, absolwent krakowskiej ASP, nauczyciel w Ognisku Pracy Pozaszkolnej, artysta, który ma za sobą wiele wystaw zarówno w kraju jak i za granicą.

Do godziny 17.00 licytować będziemy z kolei – jako nasz fant główny – karnet na narty na cały sezon 2022/2023 do Szwajcarii Bałtowskiej, podarowany przez DLF Invest, właściciela Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Zachęcamy do licytowania i włączenia się w ten sposób w naszą świąteczną akcję. W tym roku wspieramy Centrum Społecznościowe „Wymiennikownia”, które powstaje na osiedlu Ogrody.

Podziel się

Ważne wydarzenia