„Gwiazdki Moc”. Czwartek – dzień czwarty

Dziś czwartek, czas więc na kolejny dzień świątecznej akcji „Gwiazdki Moc” organizowanej przez Radio Ostrowiec i LGD „Krzemienny Krąg”.

Dziś także od rana – do godziny 10 licytujemy komplet dwóch filiżanek z logo „Gwiazdki Moc”, w których można wypić pyszną poranną kawę. Edycja tych filiżanek jest limitowana, a chętnych nie brakuje, tak więc zapraszamy gorąco do licytowania.

W licytacji samorządowej oferujemy najlepszych strażników domu: figurki Anioła Dobroci oraz świętego Floriana, patrona strażaków, hutników, piekarzy, kowali i piwowarów. Anioł Dobroci wykonany przez członków Klubu Seniora i Koło Gospodyń Wiejskich z Grzegorzowic ma ponad 30 centymetrów. Z kolei figurka świętego Floriana z wysokiej klasy porcelany ze złoceniami ma 30 centymetrów i pochodzi z Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież.

Figurki zostały podarowane przez Krzysztofa Gajewskiego, wójta gminy Waśniów. Licytacja trwa do godziny 16.

W czasie licytacji głównej nabyć można wyjątkową kolację w „Bałtowskim Zapiecku” dla dwóch osób ze specjalnym menu przygotowanym przez mistrza kuchni Mariusza Jamroszczyka. Dania będą osobiście przez niego serwowane do stolika wraz z opowieściami o smakach „Bałtowskiego Zapiecka” i o tym, że w mistrzowskiej kuchni nie tylko smak jest ważny. Równie ważne jest to, jak dania są przyrządzone i podane, bo „je się także oczami” jak mówi popularne porzekadło.

Kolację ufundowała Restauracja „Bałtowski Zapiecek”, a wylicytować ją można do godziny 17.

Dzwońcie na numer 41 266 22 66.

W ramach tegorocznej akcji „Gwiazdki Moc” wspieramy Centrum Społecznościowe „Wymiennikownia”, które powstaje na osiedlu Ogrody.

Podziel się

Ważne wydarzenia