Gwiazdkowe kalendarze – cegiełki Radia Ostrowiec można kupić także w starostwie powiatowym

Trójdzielne kalendarze – cegiełki Radia Ostrowiec na 2023 rok już czekają na Państwa w naszej redakcji. Od dziś można je kupić także w siedzibie starostwa powiatowego.

Kalendarze tradycyjnie sprzedajemy jako cegiełki świątecznej akcji 'Gwiazdki Moc, z których dochód zostanie przeznaczony na przystosowanie Centrum Społecznościowego 'Wymiennikownia’ dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Cena kalendarza – cegiełki wynosi 35 zł.
Od dziś można je także kupić – wspierając naszą akcję – w starostwie powiatowym. Samorząd – także w ten sposób – wspiera nas od dawna. – To już trzeci rok, gdy także w ten sposób włączamy się tę akcję. Kalendarze chętnie kupują nasi pracownicy, ale także mieszkańcy naszego powiatu. Będą do nabycia przy głównym wejściu na portierni. tam stanie też puszka, do której należy wrzucać należność. Zapraszamy już teraz wszystkich do kupowania kalendarzy. Będziemy do tego zachęcać – mówi Beata Kobiałka z ostrowieckiego starostwa. Serdecznie dziękujemy za inicjatywę i pomoc. I my także zachęcamy do kupowania naszych kalendarzy – w naszej redakcji na II piętrze Galerii Łysica oraz w budynku starostwa.

/pcr/

Podziel się

Ważne wydarzenia