„Gwiazdki Moc”. Wtorek – dzień drugi

Kolejny dzień świątecznej akcji „Gwiazdki Moc” organizowanej przez Radio Ostrowiec i LGD „Krzemienny Krąg”. Dziś od rana – do godz. 10. licytujemy komplet dwóch filiżanek, w których można wypić pyszną poranną kawę z logo „Gwiazdki Moc”.

W licytacji samorządowej coś dla bezpieczeństwa – profesjonalny zestaw czujników tlenku węgla i gazu, który podarował na licytacje wójt Jerzy Murzyn. Jak zaznaczał, gmina bierze udział w ogólnopolskiej kampanii „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa” i w ten sposób chcą zachęcić mieszkańców do tego, by zaopatrzyli się w takie urządzenia. – Może uratować życie, a to wartość nadrzędna – podkreśla wójt Bodzechowa. Finał licytacji przed godz. 16.00.

Z kolei na licytacji głównej – coś co na pewno pomoże spełnić Wam noworoczne postanowienie – całoroczny karnet do siłowni Xtreme Fitness, podarowany przez jego właścicieli. Trener personalny Daniel Bartłomiejczyk przygotuje Was i podpowie jak ćwiczyć, by osiągnąć najlepsze efekty. Finał tej licytacji przed godziną 17.

Wczoraj w licytacji samorządowej plakat z autografem Włodka Pawlika został sprzedany za 1200 złotych. Jego właścicielem została pani Agnieszka. Voucher na kurs prawa jazdy podarowany przez Norberta Kamodę, właściciela szkoły jazdy Monte Carlo trafi z kolei w ręce anonimowego licytującego, któremu zależało na zrobieniu niespodzianki bliskiej osobie.

W ramach tegorocznej akcji „Gwiazdki Moc” wspieramy Centrum Społecznościowe „Wymiennikownia”, które powstaje na osiedlu Ogrody.

Podziel się

Ważne wydarzenia