400 zł za filiżanki z logo „Gwiazdki Moc”. Drugi dzień naszej akcji

To drugi dzień świątecznej akcji 'Gwiazdki Moc’ organizowanej przez Radio Ostrowiec i LGD 'Krzemienny Krąg’. O 10.00 zakończyliśmy licytację kompletu dwóch naszych filiżanek z logiem 'Gwiazdki Moc’. Trafią do anonimowego darczyńcy, który chce sprawić komuś niespodziankę i zaoferował za nie 400 złotych.

Licytacje rano rozpoczęła jednak niezastąpiona pani Daniela, która jest naszą słuchaczką od początku istnienia stacji i od pierwszej Gwiazdki Moc włącza się w licytacje. Zaoferowała na początek 120 zł. Później zadzwoniła pani Zofia, która podbiła cenę do 350 zł. Licytacje wygrał pan, który prosił o zachowanie anonimowości, bo filiżanki mają być prezentem dla osoby, która – słuchała radia. Licytacja zakończyłą się kwotą 400 złotych.
Od rana trwają jeszcze dwie licytacje. O godzinie 16.00 zakończymy tę samorządową. Dziś – coś dla bezpieczeństwa – profesjonalny zestaw czujników tlenku węgla i gazu, który podarował wójt Jerzy Murzyn. Jak zaznaczał, gmina bierze udział w ogólnopolskiej kampanii 'Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa’ i w ten sposób chcą zachęcić mieszkańców do tego, by zaopatrzyli się w takie urządzenia. – Może uratować życie, a to wartość nadrzędna – podkreśla wójt Bodzechowa. Ta licytacja zakończy się o godz. 16.
Do 17.00 z kolei można licytować wartościowy, bo całoroczny karnet do siłowni Extreme Fitness, podarowany przez jego właścicieli. Karnet, który pomoże spełnić Wam noworoczne postanowienie – zawiera też wsparcie trenera personalnego Daniela Bartłomiejczyka, który podpowie jak ćwiczyć, by osiągnąć najlepsze efekty.

W ramach tegorocznej akcji 'Gwiazdki Moc’ wspieramy Centrum Społecznościowe 'Wymiennikownia’, które powstaje na os. Ogrody. Chcemy, aby obiekt był dostępny także dla seniorów i osób niepełnosprawnych. Włączajcie się i dzwońcie do nas – licytować dzisiejsze fanty należy telefonicznie pod numerem tel. 41 266 22 66.

Podziel się

Ważne wydarzenia