Marszobieg dla Natalki – można się jeszcze zapisywać

Stowarzyszenie na Rzecz Terapii Zajęciowej „Szansa”, Fundacja „Edu – Bałt” i grupa przyjaciół z 'Chodzę, bo lubię’ organizuje „Charytatywny Marszobieg dla Natalki’.

– Zbieramy środki finansowe na zakup ultralekkiego, aktywnego wózka inwalidzkiego dla Natalii Śmieszek. Można się jeszcze zapisywać by wziąć udział w wydarzeniu i tym samym pomóc Natalce – mówi Remigiusz Woźniak, współorganizator wydarzenia. Mamy już zapisanych ok.100 osób. By wziąć udział w tym wydarzeniu trzeba nas znaleźć na facebooku i zadeklarować swój udział – dodaje.

Natalia Śmieszek urodziła się z wadą wrodzoną kręgosłupa. Porusza się tylko na wózku inwalidzkim, gdyż ma niedowład kończyn dolnych, skoliozę neurogenną kręgosłupa i jest pod opieką wielu poradni specjalistycznych. Pomóc Natalii można również biorąc udział w licytacjach przedmiotów przekazanych przez darczyńców, na specjalnie do tego celu stworzonym bazarku charytatywnym dostępnym na facebooku wydarzenia.

Marszobieg dla Natalki odbędzie się 25 września na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin, Początek o godzinie 10. Radio Ostrowiec objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

/marsz/

Podziel się

reklama

Ważne wydarzenia