Biuro okręgowe PiS otwarte w Ostrowcu

fot. FB/Agata Wojtyszek

Biuro okręgowe Prawa i Sprawiedliwości otworzyła wczoraj w Ostrowcu Świętokrzyskim Agata Wojtyszek, posłanka i od lipca tego roku szefowa okręgu nr 82, który obejmuje swoim zasięgiem północne powiaty województwa świętokrzyskiego, w tym poza ostrowieckim także powiaty skarżyski, starachowicki, opatowski i sandomierski.

Biuro okręgowe partii Jarosława Kaczyńskiego mieści się przy ulicy Okólnej 4 w pobliżu Rynku. – Na pewno będą tu pełnili dyżury radni Prawa i Sprawiedliwości z Ostrowca. Także ja osobiście przynajmniej raz w tygodniu będą tu obecna – zapowiada posłanka Wojtyszek. – Biuro okręgowe powstaje tylko w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jest to największe miasto w okręgu i leży w jego środku. W Starachowicach mam dodatkowo biuro poselskie i tam również zapraszam mieszkańców. W Ostrowcu jednak załatwiane będą wszystkie partyjne spotkania i sprawy związane z okręgiem – dodaje.
Agata Wojtyszek – tuż po powołaniu jej na szefową okręgu Ostrowiec zapowiadała, że jednym z jej celów jest budowa struktur partii w gminach powiatów, za które odpowiada.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia