Rozmawiają po angielsku nie tylko o sztuce. Kolejne spotkanie już dziś w BWA

Dziś o 18.00 w przestrzeniach galerii Biura Wystaw Artystycznych po raz czwarty będzie można porozmawiać o sztuce po angielsku w ramach inicjatywy 'Let’s talk about art’.

– To rozmawianie o sztuce prowadzi nas zawsze w wielu różnych kierunkach. Ta sztuka jest dla nas zawsze takim punktem zapalnym, punktem wyjścia do tego, aby rozmawiać o świecie, o wszystkim właściwie. Dziś będziemy rozmawiać o strachu, ciemności, folklorze. Prezentowana w BWA sztuka także teraz będzie impulsem do dalszej dyskusji – mówi Marta Dobrowolska-Wesołowska, anglistka i jedna z inicjatorek spotkań.
Impulsem do rozmów o po angielsku w ramach inicjatywy jest za każdym razem wystawa prezentowana w galerii. Tym razem to właściwie dwie wystawy: '7xToborowicz” oraz 'Malarstwo, szkoło i rzeźba” Marzeny Wilk. -W naszych dyskusjach uczestniczy młodzież, osoby starsze, ale także dzieci i zawsze dostosowujemy treści i poziom umiejętności do potrzeb, więc nie należy się obawiać tych spotkań – zachęca do udziału w wydarzeniu i podszlifowania swojego angielskiego Marta Dobrowosla-Wesołowska. Początek spotkania – dziś o 18.00.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia