Trwa nasz wakacyjny konkurs „Tajemnice labiryntu. Literacka podróż do krainy mitów, baśni i legend”.

Trwa nasz wakacyjny konkurs „Tajemnice labiryntu. Literacka podróż do krainy mitów, baśni i legend”.

To zabawa, w której uczestnicy mają za zadanie – wskazując poszczególne pola na planszy – odkryć jak biegnie przez nią labirynt. Oczywiście nie brakuje pułapek, czyli fałszywych dróg, ścian i zapadni, ale są również bonusy, np. komnaty skarbów, które zwiększają szanse na wygraną. Pierwszą osobą, która odkryła – pierwszy wyraz z czterech, które stanowią hasło, była pani Katarzyna.

– Już od młodych lat interesuje mnie taka właśnie tematyka więc z przyjemnością biorę udział w zabawie – mówiła odbierając w nagrodę książkę.

Pytania konkursowe dotyczą mitologicznych bogów i herosów z trzech mitologii: greckiej, słowiańskiej oraz germańsko-celtyckiej.
Nagrodami dla uczestników odgadujących hasła w poszczególnych etapach są książki, które ufundował Partner Konkursu 'Księgarnie Świat Książki”, a są to mitologie i literatura fantasy.
Nagrodą główną, ufundowaną przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego jest weekendowy pobyt ze śniadaniami dla dwóch osób w jednym z najpiękniejszych zakątków naszego regionu. A my zachęcamy do udziału w zabawie.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia