Gala „Uczeń Roku 2021/22” w Ostrowieckim Browarze Kultury

Julia Szymańska z PSP nr.3, Maria Olech – uczennica PSP nr.1 i  Dawid Frańczak ze Szkoły Podstawowej nr.14 to najlepsi uczniowie wyróżnieni podczas dzisiejszej gali 'Uczeń Roku 2021/22′ organizowanej już po raz trzydziesty pierwszy przez gminę Ostrowiec.

– Wyróżnieni uczniowie nie tylko dobrze się uczą, ale też udzielają się w różnych zajęciach dodatkowych w szkole: wolontariacie, na rzecz środowiska czy w pracy artystycznej – mówi Jan Bernard Malinowski, naczelnik wydziału edukacji Urzędu Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Tomasz Masternak – uczeń PSP nr.4 i Michał Kasprowicz ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego doceniają rolę nauki w życiu i zgodnie twierdzą, że warto inwestować w siebie. – Ucząc się nabywamy nową wiedzę, która w przyszłości zaprocentuje zdobyciem upragnionego zawodu i rozwojem osobistym -mówią.

Podczas gali wyróżnieni zostali również finaliści i laureaci konkursów przedmiotowych organizowanych przez Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty. Zaproszeni na uroczystość uczniowie dostali atrakcyjne nagrody rzeczowe: konsole do gier, elektroniczne gadżety czy rolki.Galę 'Uczeń Roku’ uświetniły występy wokalne podopiecznych Ewy Goworowskiej.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia