Porozmawiają o sztuce po angielsku

Po raz trzeci po angielsku o sztuce i aktualnie prezentowanej wystawie będą w galerii BWA rozmawiać uczestnicy spotkań 'Let’s talk about art’, które dla chętnych prowadzą – znani także z audycji 'Anglomania’ w Radiu Ostrowiec – Marta Dobrowolska-Wesołowska i Mohamed Al Madkour.

– W najbliższy czwartek 12 maja zapraszamy już na trzecie spotkanie z tego cyklu. Spotkania te mają na celu podnoszenie kompetencji językowych, ale odbywają się przestrzeni naszej galerii, aby rozwijać wyobraźnię, wrażliwość, słownictwo związane ze sztuką – zaprasza Justyna Łada, dyrektorka ostrowieckiego BWA.
Tym razem dyskusja będzie się toczyło wokół prezentowanej w galerii wystawy Piotra Lutyńskiego 'Wielowymiarowość’. – Porozmawiamy o kolorze, naturze rzeczy, wielowymiarowości naszego świata, ty, czym jest geometria, na czym polega malarstwo abstrakcyjne, a także o dobrych myślach, dlaczego na przykład dziecko jest niezapisaną kartą – dodaje.
Spotkanie w czwartek rozpocznie się o 18.00 i jest otwarte dla wszystkich chętnych, także te osoby, które nie są pewne swoich umiejętności językowych. – Atmosfera jest luźna, przyjacielska i chodzi o to, żeby było miło, więc nie wolno się bać – podkreśla Justyna Łada.

/mag/

Ważne wydarzenia