Warsztaty dla wolontariuszy poprowadzi jeden z najlepszych animatorów w kraju

Warsztaty z Wacławem Idziakiem, absolwentem Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, doktorem socjologii, członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Innowatorów Społecznych 'Ashoka” organizuje w najbliższą sobotę dla wszystkich chętnych Lokalna Grupa Działania Krzemienny Krąg.

– To będzie spotkanie i zajęcia warsztatowe. Wacław Idziak jest jednym z najlepszych animatorów w kraju, jeśli chodzi o działania i pracę z młodymi ludźmi. Zakres tematyczny, który poruszy będzie bardzo szeroki, ale przede wszystkim skupi się na ty, jak pobudzić siebie do działania i jak pobudzać do działania innych. A chodzi o taką długoterminową aktywność, w tym swój własny rozwój, bo aktywność wolontariacka to także rozwój nas samych – mówi Magdalena Wójtowicz z Krzemiennego Kręgu.

Początek warsztatów z Wacławem Idziakiem w sobotę o 9.00. Odbędą się one w małym budynku przy Ostrowieckim Browarze Kultury od strony ulicy Siennieńskiej. Warsztaty są bezpłatne i nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia