Rodzinne warsztaty w BWA na zakończenie wystawy „Osobno i Razem”

Rodzinne warsztaty zakończą w Biurze Wystaw Artystycznych ekspozycję wystawy 'Osobno i Razem, którą można było oglądać w galerii od 4 marca.

– W niedzielę zaproponujemy naszym mieszkańcom oraz ich opiekunom wspólne zwiedzanie wystawy połączone z warsztatami, podczas których wykonamy prace inspirowane jednym z dzieł – mówi Justyna Łada, dyrektor BWA.
Inspiracją do wykonania pracy w technice mieszanej, jak dodaje, ma być jedna lub dwie z instalacji prezentowanych na wystawie. Wystawa “Osobno i razem” to efekt wieloletniej współpracy młodych twórców Pracowni Rzeźby i Działań Przestrzennych poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego oraz Pracowni Malarstwa warszawskiej ASP.
Galeria szykuje już też kolejną wystawę. Na majówkę wnętrza BWA wypełnią pracę Piotra Lutyńskiego. – Wystawa będzie nosiła nazwę 'Wielowymiarowość” i ona po raz kolejny przekształci wnętrza naszej galerii w zupełnie inne miejsce. Będzie to malarstwo, rzeźba, instalacje, prezentacje wideo – zapowiada Justyna Łada.

Ilość miejsc na niedzielne warsztaty, które zamykają obecnie jeszcze prezentowaną wystawę jest ograniczona, dlatego wcześniej trzeba zgłosić pracownikom galerii BWA chęć udziału w zajęciach.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia