Siatkarski Turniej Dzikich Drużyn

26 i 27 marca w hali KSZO odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej Dzikich Drużyn.

– W zawodach mogą wystąpić drużyny męskie, żenskie, a nawet mieszane. W turnieju rozgrywanym rokrocznie, niestety lista zgłoszeń jest już zamknięta, ale jeszcze można wpisywać się na listę rezerwową. Jeżeli jakaś z drużyn do 26 marca nie potwierdzi swojego udziału to taką możliwość dostaną inne ekipy – mówi Mariusz Rokita, prezes KSZO.

Na listę rezerwową można zapisać się w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.Turniej podzielony zostanie na dwie fazy – eliminacyjną ( w sobotę – 26 marca) i finałową ( w niedzielę – 27 marca). W fazie eliminacyjnej rywalizować będzie 12 zespołów, podzielonych na trzy grupy po cztery zespoły. Rywalizacja toczyć się będzie na trzech boiskach, wydzielonych na głównej arenie ostrowieckiej hali. -Siatkówka w wykonaniu amatorów cieszy się dużą popularnością, stąd potrzeba organizacji takich wydarzeń -dodaje prezes Rokita.

Do fazy finałowej awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup. Następnie zmierzą się one w meczach półfinałowych, a zwycięzcy par półfinałowych stoczą ze sobą finałowy trójmecz.
/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia