Radio Ostrowiec gra z WOŚP. Na licytację oddajemy to, co mamy najcenniejsze – czas antenowy

Radio Ostrowiec włącza się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, piękną inicjatywę Jurka Owsiaka, która rozpala serca i niesie pomoc od trzydziestu lat.

– Zastanawialiśmy się przez chwilę co moglibyśmy podarować i w jaki sposób włączyć się w tę całą akcję. To, co często się zdarza w naszej rozgłośni to telefony od naszych słuchaczy, którzy chcą, żeby przekazać na antenie życzenia komuś bliskiemu, czy to z okazji jubileuszu ślubu, urodzin, imienin – mówi Joanna Gergont, redaktor naczelna Radia Ostrowiec. – Pomyśleliśmy, że bardzo miłą niespodzianką będą dla kogoś życzenia na antenie Radia Ostrowiec i na licytacje dla WOŚP przekazujemy właśnie voucher na wyemitowanie na naszej antenie takich życzeń. My nagramy specjalny spot o treści, jaką zażyczy sobie zwycięzca licytacji i wyemitujemy go kilka razy w ciągu wskazanego dnia – dodaje.
Takich voucherów przygotowaliśmy pięć. Będzie można je wykorzystać w dowolnym momencie w tym roku. Bardzo gorąco zachęcamy do licytacji.

A na aukcje WOŚP trafiła już także podarowana na rzecz naszej radiowej, świątecznej akcji 'Gwiazdki Moc’ przez prezydenta miasta Jarosława Górczyńskiego oprawiona płaskorzeźba z panoramą Ostrowca i górującym kościołem św. Michała Archanioła. Wylicytowali ją za 4 tysiące złotych radni z prezydenckiego klubu w Radzie Miasta i zgodnie z zapowiedziami przekazali szefowi ostrowieckiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – Chcemy przekazać tę piękną płaskorzeźbę do dalszej licytacji, aby pieniążki szły na drugi szczytny cel – tłumaczy Irena Renduda-Dudek, przewodnicząca Rady Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim. – Niech idzie dalej w świat, niech się licytuje do końca świata i o jeden dzień dłużej – podkreśla radny Kamil Stelmasik.

/pcr/

Podziel się

Ważne wydarzenia