Coraz więcej pieniędzy na koncie świątecznej akcji Radia Ostrowiec

Zakończyliśmy naszą świąteczną akcję charytatywną Gwiazdki Moc, ale pieniądze od naszych słuchaczy i mieszkańców Ostrowca wciąż wpływają na konto zbiórki.

Pulę środków na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego zasila dochód z kalendarzy-cegiełek, które w cenie przynajmniej 30 złotych można było kupować w naszej redakcji, w Galerii Łysica oraz w starostwie powiatowym, a także w zaprzyjaźnionych szkołach i przedszkolach. Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 czyli popularnego THM-u odwiedzili naszą rozgłośnie i przekazali datki ze sprzedaży kalendarzy w placówce.

– Zarówno uczniowie jak i nauczyciele bardzo chętnie nabywali kalendarze Radia Ostrowiec, bo każdy chciał pomóc potrzebującym-mówi Michał Walczyk, przewodniczący samorządu uczniowskiego.

Dzięki Państwa ofiarności i wielkiemu sercu udało się do tej pory zebrać wspaniałą kwotę – 32 tysiące 295 złotych z licytacji prowadzonych na antenie i Facebooku. Do tego dojdzie jeszcze kwota ze wspomnianych kalendarzy cegiełek. Całą akcje podsumujemy pod koniec stycznia. Wszystkim darczyńcom jeszcze raz dziękujemy!!!

/marsz/

Ważne wydarzenia