Świąteczne puszki pomału wracają do naszej redakcji. Na koncie zbiórki coraz więcej pieniędzy

Pomału wracają do naszej redakcji puszki, do których można było wrzucać datki za kalendarze – cegiełki Radia Ostrowiec na 2022 rok.

W świąteczną akcję Gwiazdki Moc po raz kolejny włączyło się kilkanaście placówek. Wśród nich ostrowieckie szkoły i przedszkola. – Było bardzo dużo chętnych, kalendarze szybko się sprzedały. Mieliśmy także osoby spoza przedszkola, które zakupiły kalendarze w naszym przedszkolu – mówi Agnieszka Krońska-Strużyna z przedszkola numer 19 na osiedlu Ogrody. Edyta Stec, dyrektor przedszkola Słoneczny uśmiech w Częstocicach podkreśla, że cieszy ich pomaganie, tym bardziej, że kalendarze mogą stanowić fajny, praktyczny prezent.

Świąteczne puszki wciąż są dostępne w naszej redakcji, która mieści się w Galerii Łysica, w starostwie powiatowym przy ul. Iłżeckiej, w przedszkolu 'Smyk’ w szkołach Konarskiego oraz w przedszkolu nr 21 na Stawkach.

Przypomnijmy, że w tym roku zbieraliśmy pieniądze dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego na os. Słonecznym na salę doświadczania świata. Do tej pory udało się zebrać wspaniałą kwotę ponad 33 tysięcy złotych z licytacji prowadzonych na antenie i Facebooku.

Dziękujemy za Państwa dobre serca!

/paw/

Ważne wydarzenia