Trwa świąteczna akcja Gwiazdki Moc 2021. Kalendarze – cegiełki można kupić w wielu miejscach na mapie Ostrowca

Dziś ostatni dzień licytacji przedmiotów na antenie Radia Ostrowiec w ramach świątecznej akcji Gwiazdki Moc. Wciąż jednak można kupić kalendarze – cegiełki, z których dochód przeznaczymy na utworzenie sali doświadczania świata w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym na os. Słonecznym w Ostrowcu.

Kalendarze można zdobyć w naszej siedzibie w Galerii Łysica, a także w Starostwie Powiatowym przy ulicy Iłżeckiej wrzucając cegiełkę w wysokości minimum 30 złotych do pięknych świątecznych puszek, które przygotowały dla nas m.in. przedszkolaki z ’19-tki’. – Dzieci bardzo chętnie biorą udział w tej akcji, bo bardzo lubią pomagać. W tym roku ponownie wykonały świąteczne puszki w ramach akcji Gwiazdki Moc. Ich przygotowanie sprawiło im ogromną radość. Dzieci przyklejały i ozdabiały puszki choinkami, gwiazdkami oraz śnieżynkami i bombkami. Są też prawdziwe szyszki, małe gałązki i piękne wstążeczki. Dominują kolory zieleni i brązu. Wszystko po to, by przyciągnąć spojrzenia i zachęcić wszystkich do wspierania i wrzucania cegiełek do puszek – mówi Agnieszka Krońska-Strużyna z przedszkola nr 19 im. Jana Brzechwy. Tam także możecie nabyć nasze kalendarze – cegiełki.

Możecie je także kupić w przedszkolu nr 21 na Stawkach, przedszkolu 'Smyk’ Szkół Konarskiego oraz w przedszkolu 'Słoneczny Uśmiech’ w Częstocicach. Kalendarze można także nabyć w szkołach nr 4 i 5 oraz w liceum Broniewskiego i dawnym THM-ie.

Wszystkim Darczyńcom, którzy kupują kalendarze – cegiełki pięknie dziękujemy. A minimalna cena cegiełki wynosi 30 złotych.

/paw/

Podziel się

reklama

Ważne wydarzenia