Koncert sanah w Ostrowcu. Hala wypełniona po brzegi ludźmi i dobrą muzyką

Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu w ostatnią sobotę wypełniła się po brzegi. Koncert najpopularniejszej obecnie w Polsce piosenkarki sanah zgromadził ponad 3000 osób.

Mieszkańcy Ostrowca, którzy wybrali się na koncert podkreślali, że tak duża publiczność to konsekwencja niezwykłej popularności wokalistki.
– Obserwuję trendy, obserwuję swoją córkę, to co ją interesuje i widzę, że jest cała sala podobnych do niej nastolatek. Sanah tworzy piosenki, które naprawdę są fajne i jest to wokalistka, która umieszcza w nich przekaz- mówiła tuż przed koncertem pani Katarzyna.
– Sanah jest idolką mojej córki, więc przyszliśmy na ten koncert, aby zobaczyć jak piosenkarka prezentuje się na żywo, jak wygląda taki duży koncert. Poza tym ja sama jestem fanką jej muzyki i cieszę się wraz z córką, że  w tak ogromnym gronie możemy spędzać miło czas – dodawała pani Magdalena.
Sam koncert trwał niecałe dwie godziny. Mogliśmy na nim wysłuchać największych hitów sanah i nie dziwiło, że publiczność wyśpiewywała je razem z artystką.
Do Ostrowca na koncert zjechali fani sanah nie tylko z województwa świętokrzyskiego, ale także z regionów ościennych.

/bart/

Ważne wydarzenia