Antoni Muracki: – Dobrze, że są takie stacje jak Radio Ostrowiec, gdzie jest miejsce na poezję w muzyce

Radio to nie tylko informacje i muzyka z playlisty, ale także audycje autorskie, a ich autorów łączy szczególna więź ze swoimi słuchaczami.

W Radiu Ostrowiec tak jest w audycjach Muzyka nie-dzieli, Gramy niezależnie, Opcja na wieczór, Trzy Winyle, Playlista Radia Ostrowiec, a także w Synkopie Słowa.
Jednym z gośćmi Synkopy słowa, który wystąpił na scenie 'Na złamanej desce’ w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym był pieśniarz, bard, poeta Antoni Muracki.

– Od 30 lat pisze i wykonuje piosenki. Niektórzy mówią, że mądre, poetyckie a czasami śmieszne. Jeśli choć część z tych opinii jest prawdą to oznacza, że są one chyba niedzisiejsze bo nie ma ich gdzie śpiewać i prezentować. A okazuje się, że jednak jest, bo znajdują się takie stacje i takie rozgłośnie, które hołdują tradycjom literackim, mają swoje zasady i są im wierne. Do takich należy Radio Ostrowiec. Drodzy Państwo słuchajcie Radia Ostrowiec, bo to stacja dla ludzi wrażliwych i niezależnych –  podkreślał w rozmowie z naszą rozgłośnią.

Badania słuchalności Radio Track prowadzone przez Kantar Polska wskazują, że w ciągu roku – od sierpnia 2020 roku do lipca roku obecnego najchętniej wybieraną stacją w powiecie ostrowieckim było Radio Ostrowiec.
Jak kształtują się wyniki poszczególnych stacji można zobaczyć na naszej stronie internetowej radioostrowiec.pl oraz na Facebooku.

/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia