Kolejne sukcesy zawodniczek Black&White Ostrowiec

Kolejne sukcesy wychowanek i zawodniczek 'BLACK&WHITE” Ostrowiec Świętokrzyski.

W miniony weekend w Grodzisku Wielkopolskim odbył się Festiwal Sportów Sylwetkowych Fitness i Trójboju Siłowego, w którym uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki ostrowieckiego klubu „BLACK&WHITE”. Festiwal składał się z trzech imprez rangi mistrzowskiej: Mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostw Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness i Pucharu Polski w Kulturystyce i Fitness.

– W Mistrzostwach Polski Juniorek wystąpiły trzy wychowanki klubu z Ostrowca. Agata Suszko w fitness akrobatycznym juniorek została Mistrzynią Polski, w tej samej kategorii Natalia Bugajska wywalczyła srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski Juniorek. Warto dodać, że obie zawodniczki mają po zaledwie 14 lat i był to ich debiut na imprezie juniorskiej. W fitness artystycznym juniorek startowała Nela Wójcik zdobywając brązowy medal- mówi Grzegorz Kępa, trener BLACK&WHITE.

Agata Suszko próbowała dodatkowo swoich sił w nieco innej konkurencji – fitness artystycznym i zajęła II miejsce ustępując pola tylko aktualnej Mistrzyni Świata w fitness artystycznym – Julii Komenotrus. W tej samej konkurencji wychowanka klubu z Ostrowca – Nela Wójcik wywalczyła III miejsce zdobywając brązowy medal Mistrzostw Wielkopolski Seniorek w fitness artystycznym. W czwartek zawodniczki BLACK&WHITE wraz z trenerem będą gośćmi Radia Ostrowiec. W programie „W dobrym miejscu w dobrym czasie” po godz.13 opowiedzą o swoich startach i odniesionych sukcesach.

Osiągnięcia pozostałych zawodników UKS „BLACK&WHITE” w Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów:

Tomasz Walczak – srebrny medal classic physique weteranów
Anna Dziekan – brązowy medal bikini weteranek
Natalia Grzyb – brązowy medal wellness fitness juniorek
Dawid Kopeć – brązowy medal kulturystyka juniorów
Oliwia Więckowska – VI miejsce bikini juniorek
/marsz/

Ważne wydarzenia