Jutro spotkanie z ekspertem Banku Gospodarstwa Krajowego. Będzie o możliwościach uzyskania pożyczek unijnych

żródło: pixabay.com

Jutro w sali konferencyjnej starostwa powiatowego w Ostrowcu odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące zasad uzyskania pożyczek unijnych zarówno na rozpoczęcie działalności jak i jej rozwój.

Jest ono skierowane do osób pozostających bez pracy powyżej 30 roku życia (bezrobotnych, poszukujących pracy lub nieaktywnych zawodowo), które planują założyć działalność gospodarczą i poszukują korzystniejszych niż rynkowe, warunków sfinansowania swojej działalności, a także dla przedsiębiorców, którzy planują rozwinąć swoją firmę lub myślą o wprowadzeniu nowych produktów i usług, a brakuje im na to środków – podkreśla Małgorzata Stafijowska, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu.

Podczas spotkania eksperci z Banku Gospodarstwa Krajowego powiedzą z jakiego wsparcia można skorzystać i co na tym zyskać. Co można sfinansować dzięki proponowanym pożyczkom unijnym oraz na co można przeznaczyć środki. Uczestnicy spotkania dowiedzą się także jak złożyć wniosek, jakie są wymagane dokumenty oraz jak je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10-tej.

/paw/

Ważne wydarzenia