Do trzech razy sztuka… SM Hutnik szuka kandydata na stanowisko prezesa

Po raz trzeci Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik spróbuje wyłonić prezesa. Rada Nadzorcza oferty na konkurs przyjmować będzie do 16 września, a stanowisko nowy prezes miałby objąć od października.

Dwa poprzednie konkursy mimo chętnych nie zostały rozstrzygnięte. – Niestety bardzo trudno jest znaleźć odpowiednią osobę. Być może wymagania są trochę zawyżone, ale chcemy, żeby spółdzielnia funkcjonowała w należyty sposób. Zależy nam na tym, aby spółdzielnią kierował ktoś, kto będzie kontynuował jej rozwój w obecnie obranym kierunku – tłumaczy Danuta Skocka, przewodnicząca Rady Nadzorczej.

Przypomnijmy, że do poprzednich konkursów na prezesa stanęli, m.in. Przemysław Cielecki, obecny prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Zakładów Porcelany w Ćmielowie oraz Wiesław Nowakowski, obecny zastępca prezesa ds. technicznych w Hutniku.

Otwarcie kopert kandydatów zaplanowano na 17 września, a 27 września odbędą się rozmowy z kandydatami. Przypomnijmy, że obecny prezes spółdzielni – Andrzej Chejzdral – złożył rezygnację ze stanowiska. Jego umowa z 'Hutnikiem’ kończy się ostatniego dnia września.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia