Nadmierna prędkość i próba ucieczki młodego mężczyzny

źródło: pixabay

Nadmierna prędkość osobowego renaulta wzbudziła zainteresowanie patrolu drogowego w Rudce Bałtowskiej. Dodatkowo kierowca nie miał zapiętych pasów. Policjanci ruszyli za nim, by zatrzymać go do kontroli.

Kierowca zaczął uciekać, nie zatrzymał się nawet mimo znaków świetlnych i syreny policyjnej. Po dłuższym pościgu drogówce udało się wyprzedzić uciekiniera i po raz kolejny nakazać mu zatrzymanie. Kierujący zwolnił po czym gwałtownie przyspieszył i skręcił w uliczkę, na końcu której znajdował się las. Mężczyzna wyskoczył z samochodu i zaczął uciekać, ale na pobliskiej ulicy zatrzymał go drugi patrol policji.

W samochodzie funkcjonariusze znaleźli nie tylko dokumenty uciekiniera, ale także torebkę z zawartością białego proszku, wagę elektroniczną i opaloną fifkę. Tester wykazał, że to amfetamina, w sumie ponad 4 gramy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po badaniu okazało się, że prowadził pod wpływem narkotyków. Uciekinierem okazał się 27-letni mieszkaniec gminy Ożarów, który już usłyszał zarzuty. Całe zdarzenie miało miejsce w niedzielę po godzinie 7 rano.

/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia