Ewa Łucka zaczarowała publiczność w Restauracji Primo

Za nami kolejne wydarzenie z cyklu 'Sierpniowe muzyczne czwartki w Primo’.

Letni ogródek Restauracji Primo zapełnił się do ostatniego miejsca, a o dobrą muzykę i klimat zadbała pochodząca z Nietuliska Małego w gminie Kunów Ewa Łucka. Był to pierwszy od 10 lat koncert artystki w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ewa Łucka skupiła się na zwiedzaniu świata, występując w hotelach i klubach między innymi w Dubaju, Bahranie, w Abu Dhabi, Tajlandii czy Filipinach.
– Dla mnie to jest mega frajda i satysfakcja. Na tym koncercie pojawiło się wiele osób, które są dla mnie bliskie, między innymi moja rodzina dla której nie śpiewałam właśnie te 10 lat. Cieszę się, że mogłam zagrać wreszcie w swoim mieście, które uwielbiam i lubię tu wracać. Góry Świętokrzyskie i Ostrowiec są zawsze w moim sercu – podkreślała wokalistka.
Na koncercie pojawił się Szymon Wydra, wokalista, założyciel grającego od 29 lat zespołu Carpe Diem i finalista pierwszej edycji programu 'Idol’. Radiu Ostrowiec zdradził co robi w Ostrowcu.
– Góry świętokrzyskie i Wasz region bardzo dobrze znam. Teraz przyjechałem do Ostrowca z moimi znajomymi i przyjaciółmi z Cypru, którzy między innymi poprzez internet znają Ewę i powiedzieli, że tak się składa, że dziś w Ostrowcu jest jej koncert. Świetnie się składało, bo mieliśmy Ostrowiec po drodze, a w Restauracji Primo spędzamy bardzo miło czas i żeby mi to nie było ostatni raz – mówił Szymon Wydra.
Kolejny koncert w Restauracji Primo odbędzie się w kolejny czwartek 19 sierpnia. Tym razem zagra duet jazzowy – Włodek Kozłowski i Kamil Kondek.
Radio Ostrowiec sprawuje patronat nad cyklem „Sierpniowe muzyczne czwartki w Primo”.

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia