Akcja Radia Ostrowiec „Lodowa Radość” i setka lodów dla najmłodszych mieszkańców

Pogoda dopisała, smak także i w ciągu dwóch godzin niemal setka lodów trafiła do rąk najmłodszych mieszkańców miasta.


Dziś z akcją 'Lodowa radość’, którą organizujemy z siecią sklepów Biedronka w Ostrowcu Świętokrzyskim odwiedziliśmy osiedle Słoneczne, Stawki, Trójkąt oraz Gutwin. To, że nadjeżdżamy zapowiadała głośna melodyjka z megafonu na radiowym samochodzie. Muzyczka i zaproszenie na lody powodowały, że dzieciaki wybiegały z mieszkań i podwórek, by otrzymać od nas słodki, zimny upominek.
Mamy bardzo chwaliły pomysł obdarowywania dzieciaków lodami w wakacje.
– Taka akcja też zachęca do tego, żeby w słoneczne dni spędzać jak najwięcej czasu na dworze, bo, a nuż, spotka nas niespodzianka. Tym razem są to lody, które uwielbiają dzieciaki.

– Dzieci czują się docenione i uradowane, że w taki sposób umila im się wakacyjne dni – mówiły mieszkanki osiedla Słoneczne i Trójkąt.
A dzieciaki co na to?
– Bardzo się cieszymy, że jest taka akcja i możemy z niej skorzystać. Ja już wcześniej słyszałam o tej akcji i wypatrywałam samochodu z radia. Lody w gorące dni są pyszne, uwielbiamy takie rożki, no i są za darmo. To jest super. Kiedy znowu przyjedziecie? – mogliśmy usłyszeć.

I odpowiadamy. Kolejny wyjazd naszym radiowym samochodem wypełnionym lodami zaplanowaliśmy na najbliższą niedzielę (25 lipca). Ale gdzie będziemy – dowiecie się, słuchając naszych audycji. I nadstawiajcie ucha. Nasz przyjazd poprzedza głośna melodyjka z samochodowego megafonu.

/jul/

Podziel się

Ważne wydarzenia