Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness w Kielcach

Duże przedsięwzięcie kulturystyczne w najbliższy weekend w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness oraz Debiuty odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę, 8-9 maja w przestrzeni Centrum Kongresowego Targów Kielce. W sportowej imprezie weźmie udział około 200 zawodników z całej Polski. Organizatorem przedsięwzięcia jest Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego we współpracy z Targami Kielce.

Zawody kulturystyczne i fitness w Targach Kielce

W tym roku wyjątkowo Debiuty oraz Mistrzostwa w Kulturystyce i Fitness odbywają się w jednym terminie od 8 do 9 maja. Na scenie sali konferencyjnej OMEGA Centrum Kongresowego Targów Kielce zaprezentuje się około 200 zawodników.
Weryfikacje do poszczególnych kategorii będą odbywały się bezpośrednio przed rozpoczęciem zawodów, w sobotę i niedzielę od 8:30 do 10:30, a od 11:00 będzie można podziwiać już sylwetki sportowców na scenie.

Debiuty PZKFiTS po raz kolejny w Kielcach

Debiuty, to otwarta impreza dla osób, które chcą rozpocząć swoją karierę zawodową w kulturystyce i fitness. Wydarzenie wzbudza bardzo duże zainteresowanie i co roku podczas imprezy prezentuje się kilkuset debiutantów. Tak jak poprzednie, również tegoroczna edycja zawodów dostarczy uczestnikom niezapomnianych, sportowych emocji. W wydarzeniu mogą wziąć udział zawodnicy, którzy nie są zrzeszeni w organizacjach sportowych, nie należą do Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz nie brali udziału w żadnych zawodach ogólnopolskich lub międzynarodowych.

Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness w nowym terminie

Podczas Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness zawodnicy walczą o tytuł najlepszego w kraju. Sportowe zmagania stanowią również eliminacje do Mistrzostw Europy. W wydarzeniu biorą udział reprezentanci klubów sportowych i stowarzyszeń kultury fizycznej zrzeszonych w PZKFiTS. Zawody odbywają się w systemie blokowym, w różnych kategoriach sportowych. Jury ocenia m.in. muskulaturę, koordynację ruchową, siłę i dynamikę zawodników.

Transmisja na żywo z Debiutów oraz Mistrzostw w Kulturystyce i Fitness

Ze względów epidemiologicznych wydarzenie w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się bez udziału publiczności. Targi Kielce zadbają jednak o to, aby wszyscy zainteresowani sportowym przedsięwzięciem mogli obejrzeć je online. Dlatego na Facebooku wydarzenia FIT WEEKEND oraz YouTube Targów Kielce dostępna będzie transmisja na żywo.

Podziel się

Ważne wydarzenia